Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Při koupi uveďte ID 101235
Při koupi nutno uvést zák. číslo 129349

Základní info o firmě FABERLIC

FABERLIC je významná rusko-francouzská kosmetická a parfumérská společnost v síťovém marketingu, tedy na trhu přímého prodej.

FABERLIC se od jiných kosmetických firem odlišuje především kyslíkovou kosmetikou. Je jedničkou v tomto oboru, Faberlic vlastní 30 patentů na výrobky v oblasti kosmetiky. Společnost má zastoupení ve 20 zemích světa, disponuje vlastním střediskem pro vědecký rozvoj, stále provádí výzkumy a umožňuje tak vylepšovat produkty Faberlic.


Sortimentem této kosmetiky je pleťová, tělová a dekorativní kosmetika a také parfémy.


FABERLIC je producentem č.1 kyslíkové kosmetiky ve světě. Kosmetika Faberlic obsahuje unikátní patentovaný přenašeč kyslíku. Díky svému složení pleť omlazuje, regeneruje, osvěžuje a dodává ji zdravou barvu. Všechny produkty jsou vyráběny z přírodních surovin a vyznačují se svoji vysokou kvalitou.


Kosmetika Faberlic je efektivní a pohodlný způsob, jak nasytit pokožku kyslíkem a výživnými látkami v domácích podmínkách za přijatelné ceny.

Kolekce vůní FABERLIC - vytvořili nejlepší parfuméři Francie exkluzivně pro Faberlic, získala mnohá ocenění, včetně vítězství v soutěži "Vůně roku 2009".


Parfémy pro Faberlic dělá Francouz Pierre Baurdon, který pracoval např. pro Dior a Davidoff, na dekorativní kosmetice pracuje Italka Chiara Fanting, která spolupracovala s f. Nina Ricci. Hlavní složka kosmetiky (AQUAFTEM©, Novaftem-O2TM) dodává kyslík do spodní vrstvy kůže. Díky této složce se v hlubokých vrstvách pokožky náhle aktivuje trávení biologicky aktivních látek, zvyšuje se obsah kolagenu a elastinu, buňky pokožky regenerují své zdraví a mládí, pleť získává zdravou barvu.


KYSLÍKOVÁ KOSMETIKA "FABERLIC" PŘEKONALA VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ

Efektivně vyřešit složitý úkol výroby kyslíkové kosmetiky se povedlo mezinárodní společnosti FABERLIC. Když v roce 1984 ruští vědci vyvinuli unikátní složení umělé krve, ve francouzských laboratořích se začalo se zkoušením jeho využití v kosmetických přípravcích. Mnohaleté výzkumy, zkoušky a testy je přivedli k vývoji unikátního přípravku s názvem AQUAFTEM©. AQUAFTEM© přenáší do buněk obrovské množství kyslíku, přitom nemá žádné chemické reakce s jinými složkami kosmetických přípravků. Díky přípravkům AQUAFTEM© se v hlubokých vrstvách pokožky náhle aktivuje trávení biologicky aktivních látek, zvyšuje se obsah kolagenu a elastinu, buňky pokožky regenerují své zdraví a mládí.

V roce 1997 společnost FABERLIC uvedla na trh nejnovější kosmetické přípravky s heslem „Aquaftem – objev tisíciletí“. Před více než 13-tilety se kyslíková kosmetika stala opravdu velikou novinkou. Ze společnost Faberlic se stal mezinárodní koncern s ročním prodejním obratem více než 160 miliónů euro. Kyslíková kosmetika Faberlic má úspěch ve více než 20-ti státech celého světa (v Evropě, na blízkém východě a dokonce na Novém Zélandu). FABERLIC neustále provádí výzkumy v oblasti vývoje moderních receptur a kosmetických vzorců, aktivně spolupracuje se známými laboratořemi Uniqema, Gattefosse, ISP, Pentapharm, Silab, Sederma, Symrise, Croda. Společnost má více než 20 patentů na vědecké práce v oblasti kosmetiky.

V roce 2007, jako výsledek spolupráce Laboratoře Faberlic a japonské laboratoře „Nikko-Chemical“ – vedoucího světového výrobce inovačních kosmetických přísad, byl vyvinut nový vzorec kyslíkové kosmetiky "Novaftem-O2".

Kosmetika FABERLIC odstraňuje kyslíkové hladovění pokožky a zároveň podporuje látkovou výměnu v pokožce v optimálním stavu. Takový efekt má díky přítomnosti patentovanému Aquaftemu. Patent na jeho používání v Rusku má jenom společnost FABERLIC.

Na rozdíl od peroxidových složek, které fungují povrchně a jsou zdrojem atomárního, moc aktivního radikálu kyslíku, schopného zničit ochrannou bariéru pokožky, s Aquaftemem pokožka dostává molekulární kyslík. Ten proniká do všech vrstev pokožky a je zpracováván buňkami a tkáněmi organizmu tak přirozeně, jako by kyslík přicházel se vzduchem přes póry nebo s hemoglobinem krví cévami.

Aquaftem několikrát zvyšuje efektivnost jiných užitečných prostředků obsahujících kosmetické složky, má výrazné antibakteriální, protialergické a protispáleninové účinky. V důsledku používání kosmetiky s Aquaftemem buňky pokožky rychle obnovují své zdraví. Přitom Aquaftem je absolutně neškodný pro organizmus člověka, protože netvoří žádné chemické spojení s tkáněmi pokožky a neshromažduje se v ní, ale po splnění svého úkolu se postupně vypařuje povrchem pokožky.

Nejjemnější krémové emulze s Aquaftemem se okamžitě vsakují do pleti, nezanechávají mastný lesk, příjemně chladí a uklidňují pokožku, dělají ji jemnou a hedvábnou.

FABERLIC vyrábí více než 400 kosmetických produktů ve vlastních výrobnách (unikátní vybavení pro ně vyráběli v České republice), a také ve výrobnách – Intercos a Brivaplast & Zignago Vetro (Itálie), Fiabila (Francie), Faber Castel (Německo).

FABERLIC nabízí také kvalitní kosmetické sady, které jsou schopné nahradit některé salónní procedury. Nabídka spolupráce je tedy vhodná nejen pro jednotlivce, ale také pro malé firmy (kosmetický salón, kadeřnictví, salón krásy, sportovní centrum).Shrnutí:

AQUAFTEM - je unikátní prostředek na oddálení stárnutí pokožky.

 • Zvětšuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu pokožky, obnovuje její elastičnost a pevnost.

 • Molekulární kyslík zabezpečuje optimální stav procesů životních činností v buňkách pokožky.

 • Stimuluje obnovení buněk epidermis, narovnává povrch pokožky a zlepšuje barvu tváře.

 • Lehko proniká do hlubokých vrstev pokožky, stimuluje látkovou výměnu a regeneraci buněk pokožky. Má efektivní zvlhčující účinky.

 • Nemá kontraindikaci a věkové ohraničení. Posiluje aktivitu jiných kosmetických preparátů.

 • Zmenšuje výskyt alergických reakcí: odstraňuje svrbění, zčervenání a otoky.

 • Nevyvolává alergie a podráždění (hypoalergennost AQUAFTEMu potvrzují četné klinické výzkumy, protože původně preperát používali jenom pro medicínské účely).

 • Značně zvyšuje ochranné bariérové vlastnosti pokožky, zvlášť k mikroorganismům a bakteriím.

 • Snižuje povrchovou teplotu pokožky při popáleninách a zápalech.

 • Aktivuje lokální imunní systém a pomáhá hojení poranění, má antibakteriální účinky.

 • Má nepřekonatelné protispáleninové účinky při termických, slunečních či chemických popáleninách. Chladí pokožku, snižuje povrchovou teplotu, zabraňuje tvorbě puchýřů a vzniku infekcí.

16.08.2011 15:55:51
Ruční práce
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one