Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Při koupi uveďte ID 101235
Při koupi nutno uvést zák. číslo 129349

Spolupráce s E-SHOPEM

Aktuálně - začněte vydělávat a získejte pravidelně 42 000 CZK !

http://9132331.gwprofit.eu

PRÁCE v E-SHOPU - začněte ještě dnes

Chceme Vás informovat o opravdu zajímavé spolupráci s e-shopem, kde prodáváme šperky ze zlata, z chirurgické oceli a luxusní hodinky světových značek. Firma používá moderní cyklický marketing a má dobře nastavený provizní systém. Práci můžete vykonávat z domu.


Zlato jako takové je přitažlivé a zejména dnes roste zájem o investiční zlato jako hodnotu trvalou a nepodléhající inflaci. Zlaté slitky s certifikátem, zlaté a stříbrné šperky, označeny puncem ryzosti, zajímavé finanční odměny a odměny v investičním zlatě, žádné vstupní poplatky, transparentní a fyzicky ověřitelná společnost, kontrolována Českým puncovním úřadem, čeští majitelé jsou tři bratři z Rožnova pod Radhoštěm.

Můžete spolupracovat v e-shopu ve dvou rovinách:


a) můžete se stát partnerem internetového obchodu GWPROFIT - zde budete mít vlastní internetové stránky, přes které mohou nakupovat lidé z ČR a Slovenska (výhledově přibudou i jiné státy) a Vy z toho máte pravidelný zisk, přikládám v příloze podrobné info s podmínkami spolupráce

b) můžete spolupracovat s firmou Goldway.eu jako registrovaný zákazník a mít podíl ze zisku společnosti - bližší info telefonicky, na veřejných prezentacích nebo na stránkách firmy, je to královsky zaplacené


Obě možnosti představují výbornou obchodní příležitost, kterou lze po nějaké době vykonávat na ŽL jako hlavní pracovní poměr anebo to mít prostě jen jako přivýdělek s ročním zdaněním na Finančním úřadě v případě zisku větším než 20 tis. Kč ročně.


Je to skvělá příležitost i pro lidi, kteří nikdy do obchodní sféry nezavítali - brzy uvidíte, že tato spolupráce je zaběhnutá a funguje spolehlivě, firma je třetím rokem na trhu.


Detailní způsob spolupráce je vysvětlován na veřejných prezentacích firmy, v případě zájmu Vás budu informovat o nejbližším termínu, prezentace se konají v Ostravě v 17.30 hod. Nepravidelně bývají přezentace i v jiných městech.


Pravidelně bývají také webináře, ale z protože společnost iWowWe, přes kterou webináře probíhají spouští nové technologie nejsou momentálně webináře až do odvolání.


V případě Vašeho zájmu o spolupráci s GWPROFIT se přihlašte na internetových stránkách, v případě zájmu o spolupráci s GOLDWAY.eu Vám pošlu registrační formulář a na přednášce či na webináři se konkrétně domluvíme. Pište také případné nezávazné dotazy nebo volejte.


25.1. 2013

http://9132331.gwprofit.eu


Goldway.eu

Goldway.eu

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one