Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Při koupi uveďte ID 101235
Při koupi nutno uvést zák. číslo 129349

STIFORP


Uvažujete o přivýdělku, zvažujete pasívní příjem, zajímá vás problematika pravidelného a hlavně dlouhodobého vedlejšího příjmu? Nechcete nikam běhat a něco nabízet, ale pracovat v klidu doma u svého PC? Jestli ano, pak jste na správném místě ve správný čas.


Zde jsou základní info o firmě STIFORP, která nabízí o opravdu zajímavou obchodní příležitost.

Pracujete pouze u PC s firmou, která vstoupila na český trh 20.6. 2011.

Firma neprodává produkty, ale nabízí členství a využití on-line nástrojů (např. Autoresponser, rotator stránek, flash prezentace, videa, banery, časem také videomaily aj.).


K prezentaci svých on-line produktů využívá mlm systém, který je jedním z nejefektivnějších, zde nemusíte nutně hledat vlastní lidi pro downline, pro síť pod vámi, ale samozřejmě můžete a je to výhodné.

Jak to funguje v reálu? Zpočátku je třeba se zde zaregistrovat - stačí počáteční nezávazná registrace na 10 dní, kdy si vše odzkoušíte, prohlédnete vnitřní systém, po této době se zaregistrujete jako člen a provedete platbu přes kreditní kartu Visa nebo Mastercard, zde je nutno ji mít aktivovanou pro zahraniční platbu, platí se 40 USD za vstup - jen poprvé, tedy jednorázově a poté měsíčně 9,9 USD, tato částka se ale vrací celkem rychle na provizích, protože provize jsou i u partnerů, které osobně nezaregistrujete, registruje je systém Stiforpu automaticky.

Po platbě dostanete během dvou minut virtuální kancelář s už nastavenými 16 weby, z toho jsou jedny v ruštině, španělštině, portugalštině, francouzštině, maďarštině, švédštině. Přes tyto vstupní weby se mohou registrovat lidé z celého světa.


Získáte také celou řadu nástrojů a návodů k práci se stránkami. Výhledově se bude spouštět telekomunikační most, kde bude moci najednou komunikovat spolu i 100 účastníků, budou se moci vytvářet i videomaily. Firma se roky zabývala školením managementu pro firmy a připravuje i komplex školení a nástrojů k našemu užitku.


Systém dodává lidi do matrixu 2x14 linií a také lidé, kteří nepřivedli žádného spolupracovníka mají pod sebou obsazené pozice.


Pokud ale na své stránky někoho přivedete nebo se Vám zaregistruje přes odkazy na webu, tak za každého přímého člena dostanete provizi, která je vyplácena každou středu, tj. 25 USD plus 2 USD z matrixu a z druhé a další linie 1 USD. Za přivedení přímých lidí dostanete 50 % z jejich měsíčních výdělků. Platební plán má 5 druhů příjmů, podrobněji jsou vysvětleny na stránkách Stiforpu a lze se s nimi seznámit již v desetidenní testovací lhůtě, kdy se teprve rozhodujete.


Na konci měsíce je kompletní uzávěrka, kdy se rozděluje do matrixu 2,5 %.

Firma je věrohodná a vyplácí provize spolehlivě. K dispozici je i vlastní komunita s možností diskusí a příspěvků, jakmile se stanete členem Stiforpu, příjde Vám pozvánka do klubu.


S h r n u t í:

* Firma Stiforp, která se zabývá reklamou a propagací, nabízí model binárního MLM.

* Nemusíte nutně hledat lidi do své struktury.

* Výdělek výhledově může být až 2047 USD / měsíčně.

* Pokud si seženete vlastní lidi, máte provize navíc.

* Relativně nízké poplatky za vstup do systému.

* Vše zařídíte pohodlně přes internet.

  • Lze se zdarma zaregistrovat po dobu 10 dní:Http://Jorgeta.ShareSTIFORP.com

více info zde:

http://jn.wgz.cz/prace-doma-u-pc-stiforp/co-te-stiforp.html

25.01.2013 16:49:00
Ruční práce
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one